Festiwal Ekologiczny Kujawsko-Pomorskie Jestem EKO

DSC_0266W dnich 23-29 wrześnie bierzemy udział w Festiwalu organizowanym w ramach kampanii informacyjno – promocyjnej, której celem jest kształtowanie postaw ekologicznych wśród dzieci i młodzieży oraz ich opiekunów na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Kampania edukacyjno-informacyjna w aktywny sposób będzie promowała Parki Krajobrazowe Województwa Kujawsko-Pomorskiego oraz obszary Natura 2000.

Festiwal organizowany jest Stowarzyszenie „Tilia” na zlecenie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko – Pomorskiego.

Festiwal będzie odbywał się w terminie od 23 września do 29 września 2013

Festiwal odbywać się będzie w dwóch lokalizacjach:

• 23-27.09.2013r. (Poniedziałek – Piątek) – na obiekcie zlokalizowanym na terenie Torunia,

• 28-29.09.2013r. (Sobota – Niedziela) – na terenie Szkoły Leśnej na Barbarce w Toruniu, ul. Przysiecka 13.

Szczegóły link.